Samantha Fox príde na Slovensko, vystúpi na Nestville Open Feste

Veľa hudby a zábavy, zvučné mená, program pre celú rodinu. To je Nestville Open Fest, ktorý už po ôsmy raz otvorí leto v malebnej obci Hniezdne v okrese Stará Ľubovňa. Festival sa bude konať 28. a 29. júna a jeho organizátori už hlásia prvé mená. A hneď ťažkého kalibru.

 Príde idol 80. rokov

Jedným z headlinerov festivalu Nestville Open Fest 2019 bude anglická speváčka Samantha Fox. Plagáty niekdajšieho idolu chlapcov a chlapov zdobili nejednu stenu. Samantha Fox je stále na scéne a príde potvrdiť svoje kvality do Hniezdneho. Hudobnú kariéru odštartovala v roku 1986 singlom Touch Me (I Want Your Body). Nesmrteľný megahit sa vo svojej ére vyšplhal na čelo rebríčkov v 17 krajinách. Pieseň je dodnes žiadaná, odznela vo filmoch a televíznych šou, slovenskí diváci si ju pamätajú v nezabudnuteľnom podaní Andreja Bičana. Na filmovom i televíznom plátne sa veľakrát objavila aj samotná aktérka tohto hitu. Ten odštartoval superhviezdnu kariéru. Samantha Fox bola tiež modelkou, najfotografovanejšou britskou ženou v 80. rokoch. A jej fotky „hore bez“ sú dodnes povestné.

Link na video Touch Me: https://www.youtube.com/watch?v=W1btg3mpEOc

S Hudbou Vesmírnou i Miro Jaroš

Samantha Fox nie je jediné zvučné meno podujatia Nestville Open Fest 2019. Festival je určený všetkým vekovým kategóriám. Tých najmenších poteší program s momentálne najúspešnejším slovenským interpretom tvoriacim  pre deti – Mirom Jarošom. Ďalším zvučným menom z domácich končín je zoskupenie S Hudbou Vesmírnou. Preslávilo sa moderovaním folkloristickej televíznej šou Zem spieva, internetovým superhitom Je nám teplo a ďalšími piesňami, na ktoré klikajú státisíce fanúšikov. Zažiť skupinu S Hudbou Vesmírnou naživo bude pre ľudí mimoriadny zážitok.

Link na video Je nám teplo: https://www.youtube.com/watch?v=weWsxR6P1Iw

Účasť na Nestville Open Feste potvrdila slovenská stálica Gladiator či praví rockeri No Control. Prídu aj obe Simy – hviezda slovenského hip-hopu SIMA i hviezda slovenskej pop-music Sima Martausová. Organizátori majú v talóne aj ďalšie mená rôznych žánrov, ako aj mnohé sprievodné programy a atrakcie. Už zverejnení interpreti sú zárukou skvelej šou a zábavy, program dvojdňovej open-air akcie v malebnom prostredí obce Hniezdne pri Starej Ľubovni ale bude oveľa bohatší.  Nestville Open Fest 2019 je jedno z najväčších podujatí na východnom Slovensku. Predpredaj lístkov na tento multižánrový kultúrno-zábavný festival už začal.

Lístky za výhodné ceny zakúpite na stránke Ticketportal. https://www.ticketportal.sk/nevent/Nestville-Open-Fest-2019

Nestville Open Fest sa uskutoční už po ôsmy raz. V minulosti sa na tomto podujatí predstavili napríklad Jean Claude van Damme, Boney M, Rednex či celá špička slovenskej a českej hudobnej scény, napríklad IMT Smile, Horkýže Slíže, Lucie Bílá, Rytmus, Tublatanka, Kandráčovci a mnohí ďalší.

 

Malebná dedinka Hniezdne – kráľovstvo hudby a zábavy

Jediná akcia svojho druhu v regióne severný Spiš sa koná v jedinečnom Nestville Parku, expozícii liehovarníctva a tradičných ľudových remesiel. Názov Nestville Park vznikol spojením slov „nest“ (hniezdo) a „ville“ (village, dedina) – teda v plnom preklade Hniezdne. Malebná dedinka sa nachádza len 5 km západne od Starej Ľubovne. V okolí je množstvo turistických atrakcií. V minulosti bolo Hniezdne najmenším kráľovským mestom Uhorska a každoročne sa začiatkom leta počas Nestville Open Festu mení na kráľovstvo zábavy, hudby a kultúry.

Aktuálny termín festivalu: 28. 06. (piatok) 29. 06. (sobota) 2019

Miesto konania festivalu: Nestville Park, Hniezdne 471, 065 01 Hniezdne

Web: https://www.nestvilleopenfest.sk/

FB: https://www.facebook.com/events/2179807132329424/

Predpredaj: https://www.ticketportal.sk/nevent/Nestville-Open-Fest-2019

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.