Víkend plný turnajov a zápasov

Počas posledného týždňa bolo do hry zapojených až šesť družstiev MŠK. Už vo štvrtok sa predstavili na umelej tráve v Bardejove obe dorastenecké družstvá. Kategória U19 nestačila na lídra druhej dorasteneckej ligy a hanebne mu podľahla rozdielom dvoch tried. Mrzí predovšetkým nastavenie mysle jednotlivých hráčov. O čosi lepší výkon podali ich mladší spoluhráči z U17, ktorí aj napriek dostatočnému množstvu gólových príležitostí tiež nestačili na Partizán a prehrali. Súboje starších žiakov s Vranovom boli zrušené z dôvodu veľkej maródky oboch celkov. Družstvo U12 sa veľmi pozitívne prezentovalo na známom medzinárodnom turnaji Adidas Cup v Prešove, kde bolo prihlásených celkovom 100 tímov zo 7 rôznych krajín. Našim chlapcom sa po štyroch zápasoch v základnej skupine podarilo postúpiť z prvého miesta do štvrťfinále, kde nestačili na ukrajinský celok. Následne v bojoch o umiestnenie najprv podľahli zápasu s Ujpestom, aby následne zložili reparát so skupinovým súperom a obsadili tak celkové 7. miesto. V sobotu sa na halovom turnaji v Sabinove predstavili chlapci z U11. Organizátorom celého podujatia bola akadémia Famt Prešov. V piatich zápasoch sa naše družstvo prezentovalo kombinačnou a snaživou hrou, no nízka efektivita pri premieňaní šancí ich stála celkové lepšie umiestnenie. Najlepším hráčom a zároveň strelcom nášho tímu bol Damián Janek. V nedeľu vycestovali kategórie U10 a U9 na medzinárodný turnaj do poľskej Korczyny. Obe kategórie sa prezentovali postupne v šiestich zápasoch, pričom o čosi náročnejšiu úlohu mali mladé talenty z U9, ktoré v zápasoch nastupovali proti o rok starším chlapcom. Za najlepšieho brankára turnaja bol vyhlásený Filip Blanár, ktorý chránil bránku kategórii U9. Všetky tri turnaje boli podporené bohatou účasťou rodičov, pričom kategórii U12 zabezpečili počas troch dní aj dopravu a stravu, za čo im veľmi pekne ďakujeme. Takisto nás teší prezentácia klubu na palubovke. Už najbližšie sa predstavia v sobotu na domácej umelej tráve obe dorasty v zápasoch s Ľuboticami. Prvý zápas je naplánovaný na 9:30. V mestskej hale nás čakajú turnaje. V sobotu sa predstaví kategória U11 a v nedeľu kategória U10. Oba turnaje štartujú svoje zápasy o 9:00 hod. Kategória U12 cestuje na ďalší halový turnaj do Humenného. Družstvo U9 cestuje v nedeľu na halový turnaj do Bardejova.

Výsledky jednotlivých zápasov:
U19:
Partizán Bardejov 6:0 MŠK Tesla Stropkov
U17:
Partizán Bardejov 2:0 MŠK Tesla Stropkov
U12:
MŠK 7:1 CK Kiev (UA)
MŠK 1:1 Radomsko (PL)
MŠK 7:1 Novo Milosevo (SRB)
MŠK 0:0 Ivano – Frankivsk (UA)
MŠK 0:2 Buchach (UA)
MŠK 1:8 Ujpest (HU)
MŠK 1:0 Radomsko (PL)
U11:
MŠK 3:1 Junior Košice
MŠK 3:3 Lipany
MŠK 0:2 Junior Šaca
MŠK 1:4 CFT Prešov
MŠK 1:6 Famt Prešov
U10:
MŠK 0:3 Kroscienko
MŠK 4:1 Korczyna U9
MŠK 5:0 MŠK U9
MŠK 3:0 Izdebki
MŠK 2:1 Blažkowa
MŠK 1:3 Korczyna
U9:
MŠK 0:13 Korczyna
MŠK 5:2 Korczyna U9
MŠK 1:2 Blažkowa
MŠK 1:5 Wizne
MŠK 4:1 Korczyna U9

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.